Вітальні

г. Винница, ул. Липовецкая, 6А
(ТЦ Виват, 2-й этаж)

(0432) 55-14-45

(0432) 55-14-53

Де будемо зустрічати гостей

Вітальня - сама представницька частина вашого будинку. Саме тут ви відпочиваєте після будніх днів зі своїми близькими, приймаєте гостей, відзначаєте свята галасливою компанією або ж просто влаштовуєте тихі сімейні вечори.

Для того щоб обстановка Вашої вітальні завжди відповідала вашому настрою і ви відчували себе гостинним господарем, необхідно продумати інтер'єр кімнати до дрібниць, а отже - правильно підібрати штори та гардини, які стануть головною деталлю оформлення.

Вибір штор - це завжди дуже відповідальна справа, тому що вони повинні подобатися не тільки вам, але і всій вашій родині, а також відповідати дизайну та обстановці в кімнаті.

Найчастіше до вітальні вибирають найдорожчі тканини та матеріали, найбільш складні за конструкцією моделі. Це фасони з прекрасною химерною обробкою в стилі "рукав єпископа" або "імператорські штори", які створять таємну велич і натхненність кімнати.

Використання лабрекена (обробки у вигляді задрапірованої тканини над дверним або віконним прорізом, яка розміщується перед портьєрами або м'якими гардинами), свага (напівкруглого декоративного елемента ламбрекену), задрапірованого складками у вигляді "де жабо", "кокіль", "краватка" чи "дзвіночок" та інших деталей дозволяють одночасно створити вітальню з елементами розкоші і простору, елегантності і простоти.

Асортимент тканин, оздоблень, аксесуарів у нас завжди в наявності, так що вибір залишається за вами!