Спальні

г. Винница, ул. Липовецкая, 6А
(ТЦ Виват, 2-й этаж)

(0432) 55-14-45

(0432) 55-14-53

Найулюбленіша кімната

Спальня - одна з кімнат у будинку, недоступна для сторонніх поглядів, це ваш особистий простір, де хочеться усамітнення та відпочинку, сну і релаксації. Правильний декор вікон створить необхідну інтимну обстановку і приємне проведення часу.

При виборі штор в спальню необхідно піклуватися не тільки про їх красу, а й функціональность. Оскільки зайва монотонність або похмурі тони не створять тієї спокійної, умиротвореної обстановки, якої ми так потребуємо після трудових буднів.

Правильно підібравши колірну гамму, бажано пастельних відтінків (але, за бажанням, можна і темні), елементів декору у вигляді жорсткого або складчастого ламбрекену, ламбрекена "шарф", балонів та буфів та інших оздоблень ви створите атмосферу абсолютної гармонії душі і тіла, дозволяючи собі "піти" від повсякденних проблем, нескінченної рутини, неприємностей у світ, де панує Морфей з чарівними снами та солодкої млістю. А вранці, прокидаючись, ви погляньте у вікно і відчуєте прилив сил і енергії, необхідної вам на цілий день, знайдете правильні рішення питань і завдань. Ваш настрій буде оптимістичним, а може і лірико-меланхолійним, неважливо, головне-це комфорт вашої Душі, повне сприйняття і потреби життя у всіх її проявах.

Ви скажете, це міфи і вигадки, а ось і ні , адже тільки від вас залежить ваше світосприяття, а ми лише хочемо вам допомогти - невеликими дрібницями, а саме оформленням вікон, покривал, чохлів по вашому смаку, додати у ваше життя позитиву і достатності. Приємного вибору!

Возник вопрос? Есть предложение?

Воспользуйтесь формой и мы об этом узнаем.

Нам не нужны бесполезные споры,
просто мы любим красивые шторы!

При использовании материалов этой страницы ссылка на HAPPY-WINDOW.COM.UA обязательна.

Designed & Created by PaNaDoL