Кухні

г. Винница, ул. Липовецкая, 6А
(ТЦ Виват, 2-й этаж)

(0432) 55-14-45

(0432) 55-14-53

Зберемося на чаювання

Кухня - це гордість господині або господарів, і насамперед, найбільш відвідуване місце в будинку. Вона повинна бути не тільки зручною і практичною, але й затишною, красивою, теплою. Адже саме на кухні, за чашкою чаю ведуться задушевні бесіди, вирішальні розмови, та й близькі друзі, родичі не проти покуштувати ваші кулінарні винаходи без химерності, помпезності і офіційно накритого столу.

Тому, при оформленні кухні особливу увагу потрібно приділити вибору кухонних штор. Вони повинні гармонійно вписуватися в інтер'єр кухні.

Тканини - повітряні, оригінальні, невбираючі різні запахи, які легко можна відіпрати. Для зручності, штора повинна просто регулюватися, не обтяжувати вікно, пропускати повітря і денне світло.Також не створювати пожежонебезпечну обстановку в малогабаритних кухнях, тобто не бути громіздкою, якщо поряд газова плита, мати мінімум оздоблювальних деталей, котрі будуть Вам заважати при приготуванні.

А от для великих столових добре підійдуть розкішні гардини з використанням круглих карнизів з кільцями і наконечниками. До них можна підібрати і серветки, і скатертини, і фуршетні спідниці для стола, і чохли на стільці. Цей ансамбль буде завжди створювати затишок і тепло на вашій кухні, та й виграшно виглядатиме при загальному дизайні. Фантазуйте і експериментуйте, а практичне виконання ми візьмемо на себе!