Кабінети

г. Винница, ул. Липовецкая, 6А
(ТЦ Виват, 2-й этаж)

(0432) 55-14-45

(0432) 55-14-53

І робота чекає вдома

Кабінет - це простір, де ніщо і ніхто не повинен вас відволікати від творчого процесу, польоту думки, складання планів або обробки важливих паперів. Тому й обстановка повинна сприяти роботі - це стосується і інтер'єру в цілому і декору вікон зокрема.

При виборі текстильного оформлення кабінету слід опиратися на вашу сферу діяльності, так як стиль "класика" не завжди буває актуальним. Штори та гардини можна підбирати як з легких, світлих і м'яких матеріалів, так і з досить темних, важких і фактурних. У будь-якому випадку, вони повинні стимулювати творчу активність і зменшувати стомлюваність.

Звернути увагу слід і на комфорт кабінету, яка б рутинна робота не була, вона не повинна занурювати вас в атмосферу зневіри й пригніченості. Періодично відпочиваючи, нехай ваш погляд зупиняється на декорі вікна або дрібниці-чохла для стільця, пуф - і радує ваше око своєю вишуканістю і простотою, м'якістю і теплом.

Тому продумайте, що ви хотіли б бачити кожен день, яке оформлення закликатиме вас до роботи, але водночас і не перевантажувати вас, а ми вам з радістю допоможемо і постараємося втілити в життя ідеї і мрії!