Дитячі

г. Винница, ул. Липовецкая, 6А
(ТЦ Виват, 2-й этаж)

(0432) 55-14-45

(0432) 55-14-53

Звідки все починається

Оформлення дитячої кімнати має велике значення для розвитку дитини. Оскільки це його перший особистий простір, де йому хотілося б із задоволенням грати, займатися, а з часом вчитися, відпочивати і усамітнюватися для розуміння свого "я" у підлітковому віці.

Рекомендуємо зупинити свій вибір на натуральних матеріалах, використовувати "веселі", теплі кольори, співмірні з дизайном кімнати. Звичайно, варто враховувати стать і вік вашої дитини, адже чарівні казки на певному етапі закінчуються і у нього формується свій смак і погляд на речі.

Наприклад, добре виглядають панелі (японські штори) - незвичайно прості і благородно елегантні. Це декілька тканинних смуг, які з'єднані між собою зверху. Японські штори прекрасно вписуються в будь мінімалістичний інтер'єр, відрізняються тим, що підкреслюють обсяг приміщення. Або римські штори - в основі котрих лежить простий механізм, що складається з кілець і шнурів, розташованих таким чином, що при натягуванні шнура вниз, тканина піднімається вгору, при цьому створюючи рівні складки.

Знизу полотно обтяжують для фіксації форми і утримування кромки в одному положенні. Складаючись, штора стягується вгору і утворює горизонтальні шари тканини, що накладаються один на одного. Будучи розправленої, вона перетворюється в рівне полотно, яке відмінно захищає кімнату від сонячних променів.

У будь-якому випадку, вибір завжди залишається за Вами, а пошив, оформлення та оздоблення за нами!